Kosmetyka,wizaż,makijaż,stylizacja ślubna,depilacja - Bielsko Biała - Studio Paula
Kosmetyka twarzy Zabiegi dla mężczyzn makijaz Depilacja zabiegi na ciało Stylizacja œlubna Upominki Medycyna estetyczna Pielegnacja dłoni i stóp Dermafrac Kontakt Galeria
Zabiegi Przeciwzmarszczkowe i Ujędrniające

Nasz wygląd i szybkość postępowania procesu starzenia zależy od wielu czynników: predyspozycji genetycznych, mimiki, stylu życia, ekspozycji na słońce, długotrwałego stresu, wahań wagi i palenia papierosów. W odróżnieniu od kobiecej, męska skóra jest grubsza i posiada inną strukturę tkankową. Do 30 roku życia widać na niej niewiele zmarszczek, natomiast po przekroczeniu tej granicy wiekowej proces starzenia postępuje o wiele szybciej niż u płci pięknej. Skóra traci swoją jędrność, uwidaczniają się fałdy, bruzdy, zmarszczki, przebarwienia, naczynka. Zmiany te można spowolnić za sprawą odpowiednio dobranego programu pielęgnacji skóry: profesjonalnego i domowego.

Kiedy stosować:

Gdy widoczne jest wysuszenie, zwiotczenie i obwisłość skóry, powstają głębokie zmarszczki mimiczne, kurze łapki i fałdy. Cera traci zdrowy koloryt i blask. Na twarzy coraz częciej widać oznaki zmęczenia i stresu, ponieważ skóra wolniej się regeneruje.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

  • głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry
  • dostarczenie substancji odżywczych w głąb skóry 
  • doenergetyzowanie, dotlenienie i regenerację tkanek
  • stymulację naturalnych procesów odnowy komórkowej
  • redukcję już powstałych zmarszczek i bruzd
  • uelastycznienie i zmiękczenie naskórka
  • ujędrnienie i przywrócenie spoistości skórze
  • poprawę napięcia mięśniowego
  • poprawę i wymodelowanie owalu twarzy
  • ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych 

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Mikrodermabrazja (twarz)

Nowoczesny zabieg, który poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać z różnymi problemami skórnymi. Polecany dla cery o nierównej strukturze i kolorycie, zniszczonej, zmęczonej i przesuszonej. Usuwa powierzchniową warstwę skóry, dzięki czemu stymuluje naturalną odbudowę nowej tkanki i poprawia kondycję skóry. Wygładza ją, regeneruje, poprawia elastyczność, spłyca drobne zmarszczki, rozjaśnia zaburzenia pigmentacyjne i przebarwienia, redukuje uszkodzenia spowodowane promieniami UV. Znacznie zwiększa poziom absorbcji aplikowanych składników aktywnych i stymuluje mikrokrążenie.


Luksusowy Zabieg Intensywnie Regenerujący

Zabieg na twarz i oczy dla skóry bardzo suchej, dojrzałej, potrzebującej intensywnej odbudowy i regeneracji. Silne złuszczenie martwego naskórka odsłania młode komórki skóry i stymuluje naturalny proces jej odnowy. Koktajl witamin, odżywczych ekstraktów roślinnych oraz odmładzających składników biotechnologicznych doskonale regeneruje i ujędrnia, wyraźnie poprawiając kondycję skóry. Nawilżająco - łagodząca maska na okolicę oczu efektywnie pielęgnuje obszary najbardziej narażone są na proces starzenia wygładzając płytkie zmarszczki związane z odwodnieniem skóry.