Kosmetyka,wizaż,makijaż,stylizacja ślubna,depilacja - Bielsko Biała - Studio Paula
Kosmetyka twarzy Zabiegi dla mężczyzn makijaz Depilacja zabiegi na ciało Stylizacja ślubna Upominki Medycyna estetyczna Pielegnacja dłoni i stóp Dermafrac Kontakt GaleriaBiologique Recherche - Bielsko Biała

SPECJALNIE DLA WAS STWORZYLIŚMY NOWĄ STRONĘ!!!

ZAPRASZAMY WWW.STUDIOPAULA.PL


Zabiegi Relaksujące

Piękno to zachowanie harmonii. Zarówno w budowie naszego ciała (liczą się przecież proporcje, a nie konkretne wymiary), jak i w naszym wnętrzu. Nie można być pięknym, gdy nie dba się o zdrowie i dobre samopoczucie. Należy przywoływać szczęście, spokój i uczucie spełnienia każdego dnia, by nasze twarze promieniowały, a nasze ciała akceptowały siebie i swoje życie.
Znając tajemnicę piękna, proponujemy Państwu zabiegi relaksujące, które zapewnią prawdziwe odprężenie i uwolnienie się od stresów każdego dnia. Do tego celu wykorzystujemy zapachy, ciepło oraz specjalne techniki masażu. Przywracają one nam utraconą harmonię i wewnętrzną równowagę.

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Zabieg Czekoladowy

Czekolada nadaje się do zapewnienia sobie smacznej przyjemności nie tylko w tradycyjny sposób. Jest to idealny składnik energizujący, który wykorzystuje się do zabiegów na szyję, dekolt i twarz. Prawdziwa czekolada powstrzymuje procesy starzenia, poprawia jakość skóry, wspomaga wzrost jej komórek oraz łagodzi jej podrażnienia. Znana jest także ze swych właściwości relaksacyjnych i odprężających.


Zabieg Miodowy


Zabieg Kawiorowy


Masaż Firmowy


Masaż Stęplami