Kosmetyka,wizaż,makijaż,stylizacja ślubna,depilacja - Bielsko Biała - Studio Paula
Kosmetyka twarzy Zabiegi dla mężczyzn makijaz Depilacja zabiegi na ciało Stylizacja ślubna Upominki Medycyna estetyczna Pielegnacja dłoni i stóp Dermafrac Kontakt GaleriaBiologique Recherche - Bielsko Biała

SPECJALNIE DLA WAS STWORZYLIŚMY NOWĄ STRONĘ!!!

ZAPRASZAMY WWW.STUDIOPAULA.PL


Pielęgnacja Skóry Wokół Oczu

Czy wiedziałaś, że skóra wokół oka ma zaledwie 0,5 mm grubość? To niewiele, aż cztery razy mniej niż jest to w przypadku skóry twarzy! Cechą charakterystyczną tej partii jest także fakt niemal całkowitego pozbawienia jej gruczołów łojowych, mniejsza ilość włókien kolagenowych i elastyny. Mięśnie powiek, które otaczają oko, bez ustanku pracują. Rozciągają i kurczą się, co skutkuje w mrugnięciu, czy zmianie położenia podczas uśmiechu. Nieuniknione jest szybsze lub późniejsze powstanie zmarszczek mimicznych. Ponadto wrażliwość tego miejsca sprawia, że często pojawiają się tutaj obrzęki i zasinienia, które są odpowiedzią na stres, zmęczenie, niewłaściwą dietę.

Kiedy stosować:

W wieku 25 lat pojawiają się pierwsze zmarszczki, dlatego na okolice oczu należy zwrócić baczniejszą uwagę już w chwili ukończenia 20 lat, kiedy pomału, ale systematycznie zmniejsza się produkcja kolagenu.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

  • zapewnienie ochrony przed przedwczesnym starzeniem
  • ujędrnienie i uelastycznienie skóry wokół oczu
  • pobudzenie cyrkulacji krwi i limfy w skórze
  • odprowadzenie nadmiaru zgromadzonej wody i toksyn z tkanek
  • niwelowanie znaków zmęczenia i stresu
  • głębokie nawilżenie i odżywienie skóry
  • zmniejszenie obrzęków, opuchnięć, miejsc sinych i worków pod oczami
  • wygładzenie oraz redukcja zmarszczek i zagłębień
  • wzmocnienie delikatnej skóry pod oczami

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Peeling Powiek

Głęboki, niezmiernie skuteczny peeling skóry wokół oczu na bazie kwasu mlekowego i glikolowego, polecany osobom z sińcami pod oczami, drobnymi zmarszczkami. Efekt to zredukowanie kurzych łapek, napięcia i głębokie nawilżenie delikatnej, przesuszonej zmęczonej skóry w tym miejscu. Peeling powiek ponadto likwiduje notorycznie powracające obrzęki.


Eye Rescue Treatment

Ratunek i wybawienie dla zmęczonej skóry wokół oczu za sprawą alg i czterech unikalnych herbat. Starannie wyselekcjonowane, są źródłem naturalnych anty-oksydantów i polifenoli silnie wiążących wolne rodniki. Efektem jest spowolnienie procesów starzenia. W czasie zabiegu wykorzystywany jest także czysty tlen, magnez oraz morska elastyna. Zabieg natychmiast chłodzi oraz wygładza zmarszczki. Skóra staje się rozjaśniona, wygładzona i zrelaksowana.