Kosmetyka,wizaż,makijaż,stylizacja ślubna,depilacja - Bielsko Biała - Studio Paula
Kosmetyka twarzy Zabiegi dla mężczyzn makijaz Depilacja zabiegi na ciało Stylizacja ślubna Upominki Medycyna estetyczna Pielegnacja dłoni i stóp Dermafrac Kontakt Galeria
Biologique Recherche - Bielsko Biała

SPECJALNIE DLA WAS STWORZYLIŚMY NOWĄ STRONĘ!!!

ZAPRASZAMY WWW.STUDIOPAULA.PL


Oczyszczanie skóry

Zabieg polegający na dokładnym oczyszczeniu naskórka. Usuwanie zrogowaciałego naskórka jest uzasadnione w przypadku każdego rodzaju skóry. Płynące z niego dobrodziejstwo zauważalne jest zarówno w młodym wieku, kiedy do częstych problemów należy łojotok, oraz później, kiedy cykl odnowy komórek skóry znacznie się wydłuża, a to niekorzystnie wpływa na wygląd naszej skóry. Zaleganie coraz grubszej warstwy martwych komórek utrudnia oddychanie skóry, która staje się sucha i skłonna do wystąpienia zaskórników.

Kiedy stosować:

Gdy masz rozszerzone pory, naskórek jest zanieczyszczony, na Twojej twarzy widoczne są grudki, krostki i zaskórniaki. Masaż Reflektoryczny Twarzy podczas Zabiegu Oczyszczania wpływa korzystnie zwłaszcza na partie twarzy skłonne do błyszczenia - strefę T (czoło, nos i brodę). Gdy Twoja skóra ma nieładny koloryt, a zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja wykonywana w domu nie przynoszą satysfakcjonującego efektu.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

  • głęboko oczyszczona skóra
  • usunięte martwe komórki naskórka
  • wyeliminowanie zaskórników i wyprysków
  • odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych
  • stymulacja usuwania toksyn z tkanek
  • poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy
  • przywrócenie cerze blasku i świeżego kolorytu
  • przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Zabieg Oczyszczający dla Skóry Trądzikowej

Zabieg intensywnie oczyszczający o działaniu antybakteryjnym. Główne jego zadanie to zwalczanie podstawowych problemów cery trądzikowej. Odświeżenie skóry, głębokie oczyszczanie mieszków włosowych oaz odnowa powierzchni skóry. Zabieg eliminuje bakterie odpowiedzialne za zmiany trądzikowe. W znacznym stopniu redukuje istniejące już stany zapalne. Oczyszczanie dla skóry wrażliwej to również poprawa ogólnej kondycji skóry, wyrównanie jej struktury i kolorytu oraz złagodzenie podrażnienia i zaczerwień.


Manualne Oczyszczanie Skóry Twarzy

Zabieg polegający na manualnym oczyszczaniu skóry przy użyciu dermokosmetyków. Polecany dla osób ze zmianami o charakterze krostkowym i zaskórnikowym. Działa bakteriobójczo, skóra po zabiegu odzyskuje świeżość, czystość i delikatność.


Peeling Kawitacyjny

Głębokie oczyszczanie skóry, które jest całkowicie bezbolesne. Wykorzystuje się do tego celu wibracje ultradźwiękowe, usuwające nadmiar gromadzącego się na powierzchni skóry sebum, zrogowaciałego naskórka. Pozbywamy się bakterii, zapewniamy skórze regenerację, odpowiednie mikrokrążenie i zdrowy wygląd.
Polecany dla skóry wrażliwe, skłonnej do podrażnień, o rozszerzonych naczynkach, trudno gojącej się. Przeznaczony ponadto dla skóry skłonnej do wyprysków jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający.
W technologii zabiegu wykorzystuje się technologię ultradźwięków.


Peeling Kawitacyjny z Ultradźwiękowym Mikromasażem

Skuteczne oczyszczanie twarzy techniką ultradźwiękową połączoną z mikromasażem. Widoczna poprawa mikrokrążenia, dotlenienia komórkowego, pobudzenie aktywności komórkowej, zwiększenie penetracji substancji aktywnych w głąb skóry.
Peeling kawitacyjny z ultradźwikowym mikromasażem oczyszcza pory, wygładza skórę i wzmacnia naczynia włosowate. Dodatkowym dużym plusem zabiegu jest doskonałe nawilżenie i naturalna stymulacja dalszego nawadniania, jakie otrzymujemy po zabiegu. Udowodnione działanie regenerujące i kojące.


Czysta Skóra

Zabieg dedykowany skórze młodzieńczej - trądzikowej i łojotokowej. Pozwala na odblokowanie porów, pozbycie się tłuszczu z powierzchni skóry. Działanie antybakteryjne i przeciwzapalne dopełnia sukcesu po zabiegu. Efekt utrzymuje się na długo - zwężone pory, zregenerowana skóra, złuszczona warstwa rogowa.


Manualne Oczyszczanie Skóry Pleców

Zabieg manualnego oczyszczania skóry pleców przy użyciu specjalistycznych dermokosmetyków. Jeśli chcesz wyeliminować zmiany zaskórnikowe i krostkowe, odzyskać czysty i świeży wygląd skóry, ten zabieg przeznaczony jest dla Ciebie.