Kosmetyka,wizaż,makijaż,stylizacja ślubna,depilacja - Bielsko Biała - Studio Paula
Kosmetyka twarzy Zabiegi dla mężczyzn makijaz Depilacja zabiegi na ciało Stylizacja ślubna Upominki Medycyna estetyczna Pielegnacja dłoni i stóp Dermafrac Kontakt GaleriaBiologique Recherche - Bielsko Biała

SPECJALNIE DLA WAS STWORZYLIŚMY NOWĄ STRONĘ!!!

ZAPRASZAMY WWW.STUDIOPAULA.PL


Pielęgnacja Szyi i Dekoltu

Skóra w tym miejscu jest delikatna i cienka, dlatego też bardzo szybko pojawiają się na niej pierwsze oznaki starzenia. Wymaga ona systematycznej i dobrze zaplanowanej pielęgnacji. Na cienkiej skórze dekoltu, która niemal pozbawiana jest ochronnej warstwy tłuszczu oraz gruczołów łojowych, szybko można dojrzeć objawy odwodnienia, wiotczenie i pierwsze zmarszczki. Wraz z upływem czasu w komórkach na szyi wzrasta tkanka tłuszczowa, co sprawia wrażenie tycia.

Kiedy stosować:

Warto już dzisiaj uświadomić sobie, że w profilaktyce wymierzonej przeciw starzeniu szyi i dekoltu najważniejsze jest by nasze działania były konsekwentne i systematyczne. Tylko taka własna wewnętrzna dyscyplina da nam satysfakcję z pięknej szyi i dekoltu, które na pewno nie zdradzą naszego wieku.
Regularną pielęgnację zacznijmy już od 20 roku życia. Da nam to gwarancję zadowalających efektów kilkanaście/kilkadziesiąt lat później.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

  • utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry w tych partiach ciała
  • odbudowa płaszcza hydrolipidowego i powstrzymanie nadmiernej, transepidermalnej utraty wody
  • odżywienie, regeneracja i energizacja tkanek
  • uealastycznienie i pogrubienie naskórka, co wpływa pozytywnie na jego zdolności ochronne
  • poprawę napięcia, odmłodzenie, pojędrnienie i wygładzenie skóry
  • redukcja zmarszczek i opóźnienie procesu powstawania nowych
  • rozjaśnienie zaburzeń pigmentacyjnych i przebarwień

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Termalna Regeneracja Skóry Szyi i Dekoltu

Zabieg idealny do zaspokojenia potrzeb skóry starzejącej się oraz zmęczonej nadmiernym opalaniem. Ma właściwości wzmacniające, regenerujące. Wszystko dzięki niezwykłemu składowi. Alantoina został połączona z korzeniem wasabi, zieloną herbatą, mączką owsianą, mlekiem sojowym, proteinami pszenicy. Ponadto receptura ta nawilża oraz ujędrnia naszą skórę, pomaga w odbudowaniu jej naturalnej bariery ochronnej. W połączeniu z profesjonalnym masażem zabieg pozostawia po sobie niezwykłe uczucie odprężenia i relaksu.