Kosmetyka,wizaż,makijaż,stylizacja ślubna,depilacja - Bielsko Biała - Studio Paula
Kosmetyka twarzy Zabiegi dla mężczyzn makijaz Depilacja zabiegi na ciało Stylizacja ślubna Upominki Medycyna estetyczna Pielegnacja dłoni i stóp Dermafrac Kontakt Galeria

SPECJALNIE DLA WAS STWORZYLIŚMY NOWĄ STRONĘ!!!

ZAPRASZAMY WWW.STUDIOPAULA.PL


Stylizacja i modelowani paznokci, tipsy

Elegancka kobieta posiada piękne dłonie, a piękne dłonie to zadbane i kształtne paznokcie. Tyle osób ile recept na zawsze piękne paznokcie. Dlatego program pielęgnacyjny dobiera się w sposób indywidualny. Panie, które nie mają naturalnych mocnych paznokci oraz prowadzą aktywny styl życia, mogą zdecydować się na tipsy i modelowanie paznokci. Nowoczesne, niezwykłe trwałe i bezpieczne materiały pozwalają nam na przedłużenie płytki paznokci oraz skorygowanie jej kształtu. Niezbędnym wykończeniem każdej stylizacji jest zdobienie. Proponujemy oryginalne wzory wykonane z użyciem brokatu, cyrkonii, płatków srebra, złota oraz biżuterii i naklejek.

Kiedy stosować:

  • gdy Twoje paznokcie są kruche, łamliwe i nie sposób zadbać o ich piękny wygląd
  • jeśli obgryzasz paznokcie
  • jeśli chcesz mieć idealnie wymodelowane paznokcie
  • lubisz oryginalne i trwale zdobienia

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Wzmacnianie Naturalnych Paznokci

Zabieg, który wzmacnia naturalną płytkę paznokci. Do uzyskania bardzo dobrego efektu używamy wolnego od kwasów, elastycznego Natural Nail Gel – do wyboru w kolorze transparentnym lub mleczno-białym. Lakier, który nakładamy na paznokcie pokryte uprzednio żelem dopełnia dzieła, sprawiając, że stają się one bardzo trwałe.
Gwarantujemy dobrą pielęgnację i wzmocnienie paznokci oraz nadanie im pięknego i naturalnego wyglądu. Efekt utrzymuje się przez wiele tygodni!


Przedłużanie Paznokci Metodą Żelową

Metoda przedłużania paznokci techniką żelową wykorzystuje żel, który nakładany jest na płytkę za pomocą szablonu lub na przyklejone uprzednio tipsy. Paznokcie tego typu wyglądają bardzo naturalnie, nawet wtedy, kiedy ich nie pomalujemy. Są ponadto elastyczne i sprężyste, tym samym bardzo praktyczne.


Cyrkonie Svarowski

Proponujemy Państwu oryginalne zdobienie paznokci, do którego używamy prawdziwych Cyrkonii Svarowskiego. Kamienie dostępne w wielu szlachetnych kolorach. Cyrkonie Svarovskiego powstają dzięki specjalnej technologii szlifu. Metoda ta sprawia, że cieszą się one największym powodzeniem i uznaniem wśród kamieni na świecie. Ich oryginalność i przykuwające piękno inspiruje.


Promocja ! Na wiosnę do zabiegu przedłużania paznokci Cyrkonie Svarowskiego Gratis!