Kosmetyka,wizaż,makijaż,stylizacja ślubna,depilacja - Bielsko Biała - Studio Paula
Kosmetyka twarzy Zabiegi dla mężczyzn makijaz Depilacja zabiegi na ciało Stylizacja ślubna Upominki Medycyna estetyczna Pielegnacja dłoni i stóp Dermafrac Kontakt Galeria

SPECJALNIE DLA WAS STWORZYLIŚMY NOWĄ STRONĘ!!!

ZAPRASZAMY WWW.STUDIOPAULA.PL


Stylizacja i Modelownie Paznokci Stóp

Zwłaszcza latem paznokcie u stóp stanowią akcent naszej urody o którym nie można zapomnieć. Na ich wygląd wpływa jednak nasz styl życia, dieta, czynniki zewnętrzne, na które często nie mamy większego wpływu. Dobra pielęgnacja wzmacnia płytkę paznokci, uelastycznia ją oraz nie ogranicza prawidłowego jej wzrostu. Proponujemy modelowanie paznokci u stóp. Zwłaszcza dla Pań, których matka natura nie obdarzyła ładnymi, mocnymi paznokciami.
Pracujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych materiałów, które wzmacniają i wygładzają płytkę paznokcia. Korygujemy ich kształt oraz oryginalnie zdobimy. Posiadamy odpowiednio przygotowane do tego celu cyrkonie, płatki złota i srebra, brokat, naklejki i biżuterię. Możliwe jest także wykonanie na życzenie wzorów trójwymiarowych, hologramowych oraz zdobienia płaskie albo wypukłe.

Kiedy stosować:

  • gdy Twoje paznokcie są kruche i łamliwe
  • chcesz posiadać idealnie wymodelowane paznokcie
  • jeśli lubisz oryginalne i trwałe zdobienia

W tej kategorii proponujemy zabiegi:

Wzmacnianie Naturalnych Paznokci

Zabieg wzmacniający, wykonywany bez użycia kwasów. Wykorzystuje się do niego elastyczny preparat – Natural Nail Gel dostępny w kolorze transparentnym oraz mleczno-białym. Efekt utrzymujący się przez wiele tygodni to wyraźnie wzmocniona płytka paznokcia, która zyskuje piękny, naturalnie wyglądający kształt. Lakier, który nakładamy na paznokcie pokryte żelem, także ma charakter trwalszy, niż w przypadku użycia go na naturalną płytkę paznokcia.


Modelowanie Paznokci Metodą Żelową

Piękny efekt naturalnych i wypielęgnowanych paznokci, które dodatkowo są elastyczne i sprężyste. Na płytkę nakłada się bezbarwny, kolorowy lub french żel.


Cyrkonie Svarowski

Zawsze marzyłaś o cyrkoniach Svarowskiego? Teraz możesz je mieć...na paznokciach. Proponujemy zdobienie przy wykorzystaniu tych kamieni w wielu szlachetnych kolorach. Specjalny sposób szlifu wpływa na niespotykane nigdzie indziej powodzenie tych kamieni na świecie. Kamienie te są oryginalne, inspirujące i nie dają obok siebie przejść obojętnie.Promocja ! Na wiosnę do zabiegu przedłużania paznokci Cyrkonie Svarowskiego Gratis!